Czyszczenie i regeneracja filtrów cząstek stałych DPF Piotrków Trybunalski

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu z silnikiem diesla w Piotrkowie Trybunalskim lub jego okolicy i zauważyłeś właśnie pierwsze sygnały zapchania filtra cząstek stałych DPF, poznaj naszą propozycję - szybkie, efektywne i niedrogie czyszczenie filtrów DPF/FAP. Nie wiesz, jak? Nadchodzimy z pomocą.

Pierwszy krok, to wybranie się do warsztatu i demontaż zanieczyszczonego filtra. Drugi – to telefon do nas i zamówienie czyszczenia DPF. Następnie po naszej stronie jest zamówienie kuriera, który najpierw dostarczy do naszej siedziby filtr, a po analizie i regeneracji, odwiezie go z powrotem do warsztatu. Twoja kolej – musisz już jedynie odebrać auto, które znów pochwali się dobrymi osiągami.

Regeneracja filtrów DPF Piotrków Trybunalski

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Do kogo skierowana jest oferta regeneracji filtrów DPF w Piotrkowie Trybunalskim?

Naszą ofertę powinny wykorzystać osoby, które zauważą pierwsze objawy zapchania filtra w dieslu:

  • zaświeci się kontrolka stanu zapchania filtra cząstek stałych,
  • wyraźne zmniejszenie wydajności i efektywności pracy silnika,
  • na komputerze pokładowym pojawią się błędy,
  • regeneracja DPF metodą pasywną nie przynosi rezultatów.

Dlaczego filtr DPF to tak ważny od 2010 roku obowiązkowy) element składowy aut z silnikiem diesla? Jego zadaniem jest zatrzymywanie szkodliwych substancji powstających podczas spalania, aby nie przedostały się do atmosfery. Nowoczesne metody regeneracji filtrów sprawiły, że jego usuwanie filtrów DPF nie jest opłacalne. Za niższą opłatą możemy w legalny sposób doprowadzić go niemalże do nowości. Nieposiadanie sprawnego filtra cząstek stałych jest nielegalne, grozi mandatami i sankcjami oraz nieodpuszczeniem pojazdu do ruchu. Do skorzystania z naszej oferty wodnego czyszczenia filtra zapraszamy wszystkich posiadaczy diesli z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.

Zaświecenie kontrolki filtra DPF nie musi oznaczać najgorszego – to normalne, że prędzej czy później ulegnie on zapchaniu. Jeśli zaprowadzisz samochód do punktu warsztatowego i zgłosisz nam chęć poddania filtra czyszczeniu – zajmiemy się całą resztą. Po 2-3 dniach auto będzie do odbioru w warsztacie, z parametrami przepływu zbliżonymi do parametrów zupełnie nowego filtra. Nowoczesna technologia hydrodynamiczna zapewnia prawie całkowite oczyszczenie filtra z zanieczyszczeń, nie generując tym samym dużych kosztów.

Czyszczenie DPF/FAP – na czym to polega?

Regeneracja filtrów DPF/FAP wykorzystuje specjalistyczne maszyny potocznie zwane „pralkami DPF”. W kilku etapach pulsacyjne przepuszczane są strugi wody ze środkami czyszczącymi pod wysokim ciśnieniem. Silne uderzenia wybijają z zakamarków filtra sadzę i popioły. Pomimo silnych strumieni wody, taka regeneracja jest bezinwazyjna i nie zniszczy ścianek filtra. Skuteczność metody to nawet 98%!

Jakie atuty ma wodna regeneracja filtrów DPF?

Czyszczenie DPF/FAP metodą wodną to obecnie najlepsza metoda na rynku, ponieważ:

  • nie ingeruje mechanicznie w strukturę filtra – nie jest konieczne jego rozcinanie,
  • z wysoką efektywnością oczyszcza filtr z popiołów, których nie pozbędziesz się za pomocą innych metod czyszczenia,
  • efekty regeneracji są długotrwałe, ponieważ filtr zyskuje niemalże idealną przepustowość,
  • nie wycinając filtra postępujesz zgodnie z prawem, unikasz mandatów i problemów ze stanem technicznym samochodu.

Jeśli jesteś kierowcą z Piotrkowa Trybunalskiego zapraszamy do skorzystania z oferty. Jednak nie tylko – jeśli mieszkasz w innym mieście, również chętnie pomożemy – dzięki naszemu innowacyjnemu pomysłowi skorzystania z usług kurierskich, działamy na terenie całego kraju. Korzystając z hydrodynamicznej metody czyszczenia DPFa oferowanej przez naszą firmę, szybko i skutecznie oczyścisz swój filtr DPF i będziesz cieszył się dobrymi osiągami silnika!

Jak przebiega czyszczenie filtrów cząstek stałych metodą hydrodynamiczną?

Weryfikacja stanu filtra

Wykorzystując kamerę endoskopową, analizujemy stan techniczny filtra DPF i sprawdzamy go pod kątem ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Niestety gdy znajdziemy spore uszkodzenia, filtr nie nadaje się do regeneracji, a jedynie wymiany. W takim przypadku klientom zwracamy pieniądze i odsyłamy filtr z powrotem do warsztatu.

Czyszczenie filtra DPF

Filtr montujemy na specjalistyczną maszynę czyszczącą. Mocne uderzenia strumieni wody oraz substancji czyszczących wymywają z filtra zanieczyszczenia. Usuwane są również popioły. Mycie filtrów DPF składa się z kilku etapów , aby mieć pewność skuteczności zabiegu i usunięcia wszelkich pozostałości.

Osuszanie DPF i testowanie przepustowości

Po osuszeniu filtra wykonujemy testy przepływu przez filtr DPF. Dołączamy wydruki z uzyskanymi podczas testu parametrami. Nasze usługi objęte są gwarancją – filtr będzie działał niczym nowy, a osiągi silnika ulegną znacznej poprawie.

Dlaczego i kiedy polecamy skorzystanie z metody hydrodynamicznej czyszczenia DPF?

Już pierwsze sygnału zapchania filtra powinny zaalarmować użytkownika samochodu o konieczności wyczyszczenia go i zregenerowania. Na szczęście nie jest to skomplikowana ani horrendalnie droga sprawa. Gwarantujemy skuteczne czyszczenie dla naszych klientów z Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic, a także na terenie całej Polski.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.