Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP Łomża

Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy w Łomży, która zajmuje się regeneracją filtrów cząstek stałych, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej najskuteczniejszą na rynku, szybką i tanią metodę doprowadzenia Twojego filtra niemalże do nowości. Aby skorzystać z wyjątkowej oferty, nie trzeba wiele wysiłku.

Najpierw w wybranym przez siebie warsztacie wymontuj filtr DPF. Następnie zadzwoń do nas, by zgłosić chęć skorzystania z regeneracji. W kolejnych krokach to my zamówimy kuriera, który dowiezie filtr do naszej siedzimy. Tam poddamy go analizie stanu technicznego, czyszczeniu i regeneracji. Filtr zostanie odesłany z powrotem do warsztatu, gdzie odbędzie się jego montaż.

Za usługę kurierską zapłacisz jedynie 19.90 zł w obydwie strony! Prawda, że szybko i łatwo?

Regeneracja filtrów DPF/FAP Łomża

Dla kogo przygotowana jest oferta czyszczenia DPF w Łomży?

Już po zauważeniu pierwszych objawów, warto oddać filtr w profesjonalne ręce. Do niepokojących sygnałów należą:

  • świecąca się kontrolka filtra cząstek stałych,
  • spadek wydajności pracy silnika i pogorszone osiągi,
  • błędy na komputerze pokładowym,
  • nagminne przeprowadzanie regeneracji DPF z wykorzystaniem metody pasywnej.

Filtr DPF/FAP jest elementem montowanym w samochodach z silnikiem diesla. Ma on na celu filtrowanie spalin i zatrzymywanie stałych cząstek substancji szkodliwych dla środowiska, aby nie przedostały się one do atmosfery. Konsekwencją zatrzymywania zanieczyszczeń jest po jakimś czasie zapchanie ścianek filtra i utrudnienie filtrowania spalin. To wtedy pojawiają się pierwsze problemy m.in z pogorszeniem osiągów silnika.

Jest na to metoda – i to skuteczna na poziomie 98%! Jesteśmy w stanie przywrócić niemalże fabryczne parametry filtra. Nigdy nie wycinaj filtra (takie praktyki jeszcze niedawno były często rozważane przez właścicieli aut), ponieważ to nie tylko groźba kar finansowych, ale również innych problemów z samochodem. Aby ponownie cieszyć się pełnymi osiągami auta polecamy (tańszą nawet niż wycięcie) metodę hydrodynamicznego czyszczenia filtrów DPF. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Łomży, ale też innych miejscowości na terenie całej Polski.

Zapalona kontrolka filtra DPF wywołuje często przerażenie wśród klientów. Niepotrzebnie! Obecne metody są skuteczne, szybkie, niedrogie i bezpieczne. Z nami nie musisz się wysilać - jedynie zamówić usługę demontażu u mechanika i wykonanie u nas zgłoszenia. Resztę – odbiór, weryfikację, czyszczenie i dostarczenie filtra z powrotem – bierzemy na siebie.

Czym jest czyszczenie DPF metodą wodną?

Wodne czyszczenie DPF/FAP najnowocześniejsza metoda na rynku, która dzięki wykorzystaniu wody, substancji czyszczących oraz wysokiego ciśnienia skutecznie wypłukuje z filtra zanieczyszczenia. Usuwa również popiół, który niestety nawet po wypaleniu pozostaje we wnętrzu DPF. Co ważne, metoda hydrodynamiczna jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna – nie wymaga rozcinania filtra.

Jakie są zalety regeneracji DPF metodą wodną?

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, przytoczymy kilka najważniejszych zalet metody hydrodynamicznej ( nazywanej potocznie myciem filtrów DPF ):

  • jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna, ponieważ nie jest konieczne wycinanie czy rozcinanie filtra,
  • usuwa popiół, którego nie jesteś w stanie pozbyć się innymi metodami czyszczenia, a który osadza się głęboko w nawet najmniejszych zakamarkach kanałów filtra,
  • cechuje ją trwałość, a efekty utrzymują się jeszcze długo po ponownym montażu filtra,
  • stosując legalne sposoby pozbywania się problemu nie narażasz się na kłopoty związane z bezprawnym wycięciem filtra.

Nasza firma to gwarancja szybkiego działania i profesjonalnego rozwiązania problemów zapchanego filtra DPF w umiarkowanej cenie. Usługi objęte są gwarancją. Bez względu na to, czy Twoje miasto zamieszkania to Łomża czy inne – zapraszamy do zamówienia usług, działamy na terenie całej Polski.

Jak wygląda przebieg regeneracji DPF dla naszych klientów z Łomży?

Najpierw analiza

Po dostarczeniu przez firmę kurierską filtra, przystępujemy do sprawdzenia w jakim stopniu jest zapchany filtr. Do tego wykorzystujemy kamerę endoskopową, która dodatkowo pozwala nam oszacować ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Na koniec suszenie i przetestowanie uzyskanych osiągów

Jeśli filtr DPF nie posiada uszkodzeń mechanicznych, nadaje się do regeneracji. Montujemy go do maszyny hydrodynamicznej, ustawiamy parametry i przeprowadzamy czyszczenie właściwe za pomocą strumieni gorącej wody wymieszanej z chemicznymi substancjami. Czyszczenie przeprowadzamy kilkukrotnie, aby mieć pewność najlepszego rezultatu.

Suszymy i sprawdzamy efekty regeneracji

Usuwamy pozostałości wody z filtra, a następnie testujemy przepustowość. Uzyskanie dobrych parametrów podczas testu to potwierdzenie dla nas i dla klienta skuteczność usunięcia zanieczyszczeń.

Rzadko, aczkolwiek zdarzają się sytuacje, że podczas analizy stwierdzamy wystąpienie uszkodzeń mechanicznych. Niestety, takich filtrów nie możemy wyczyścić – wówczas zwracamy je do właściciela wraz z wpłaconymi środkami.

Kiedy i dlaczego powinno się skorzystać z regeneracji DPF?

Już pierwsze objawy zapchanego filtra DPF to sygnał do działania. W takim wypadku zapraszamy do rezerwacji terminu. Skontaktuj się, a chętnie omówimy wszystkie wątpliwości i nurtujące Cię pytania. Przedstawimy szczegóły oferty i zapewnimy o skuteczności zabiegów, potwierdzonych potem wydrukami z maszyny. Zachęcamy do kontaktu klientów z Łomży, a także z innych miast.Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.