Czyszczenie DPF i regeneracja FAP Pomorze

Sprawny DPF świadczy usługi czyszczenia filtrów DPF/FAP na terenie wszystkich miast i gmin w województwie wielkopolskim.
Regeneracja DPF za pomocą metody wodnej zapewnia wysoką skuteczność oraz trwałe efekty.
Jest to sposób bezpieczny dla filtra oraz w pełni legalny, przez co nie narażacie się Państwo na mandat oraz utratę dowodu rejestracyjnego.

Zadzwoń i zamów czyszczenie DPF/FAP w atrakcyjnej cenie z bardzo tanim kurierem ( od 19.90 złotych w obie strony ).
Zaprowadź auto do swojego zaufanego zakładu mechanicznego, który wymontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Nasz kurier odbierze filtr od Twojego mechanika lub od Ciebie z domu, wyczyścimy go w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Wraz z wyczyszczonym filtrem otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające skuteczność usługi.
Na nasze usługi czyszczenia udzielamy gwarancji.

Jak przebiega czyszczenie DPF z pomocą kuriera?

Wyślij do nas filtr DPF

Jeśli zauważyłeś problem z zapchanym DPFem w swoim samochodzie – skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi czyszczenia filtrów DPF metodą hydrodynamiczną.

Wystarczy, że zamówić usługę – my zajmiemy się resztą. Skierujemy pod wskazany przez Ciebie adres kuriera, który odbierze część. Po jej otrzymaniu natychmiast przystąpimy do działania.

Usługa ta jest nie tylko skuteczna, ale też tania. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19,90 zł, a przeprowadzenie już od 349 zł. Z całą pewnością wydatki poniesione na przywrócenie DPFa do stanu zbliżonego do fabrycznego są niższe niż w przypadku nałożenia kary za usunięcie filtra DPF.

Wykonamy analizę i czyszczenie

Następnego dnia po odbiorze części od Ciebie przez kuriera – jest u nas.
Nie czekamy – od razu działamy i przeprowadzamy szczegółową analizę jego stanu.

W tym celu wykorzystujemy nowoczesną i specjalistyczną kamerę, która pozwala sprawdzić, czy problem tkwi w zapchaniu czy też może mechanicznym uszkodzeniu części. W drugim przypadku niestety nie będziemy mogli Ci pomoc – mechaniczne uszkodzenia dyskwalifikują filtr z czyszczenia. W takiej sytuacji odsyłamy DPFa wraz z wpłaconymi środkami do Ciebie.

Jeśli jednak wyniki będą pozytywne, tj. potwierdzą, że problem tkwi w nagromadzeniu sadzy, popiołu i innych zanieczyszczeń, przystępujemy do czyszczenia. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesną maszynę, która łączy skuteczność działania wody, wysokiego ciśnienia i oczywiście środków czyszczących. Połączenie to pozwala usunąć popiół i sadzę, również w trudnodostępnych miejsc. CO ważne – czynność ta nie jest przeprowadzana kilkuetapowo.

Po wypłukaniu zanieczyszczeń filtr jest poddawany suszeniu – ono również odbywa się w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem.

Testy skuteczności regeneracji

Po wykonaniu wszystkich czynności pora na kolejną analizę i sprawdzenie, czy uzyskany stan filtra jest zbliżony do fabrycznych parametrów. Tak, jak z początkowej, tak i z końcowej analizy drukujemy wyniki i odsyłamy je wraz z wyczyszczoną częścią.

Najczęściej filtr DPF trafia w ręce Klienta w ciągu 48 godzin od momentu, w którym pojawił się w naszej firmie.
Dokładniej oznacza to, że wystarczą 3 dni, by auto było znów sprawne!

Dlaczego warto wybrać czyszczenie wodne?

Wodne czyszczenie DPF to jedna ze skuteczniejszych metod – osiągane efekty sięgają poziomu 98%, dzięki czemu filtr swoim stanem przypomina nowy. Dodatkowo, jest to metoda nowoczesna i w pełni bezinwazyjna, która daje pewność, że po usunięciu zanieczyszczeń filtr będzie właściwie spełniał swoje funkcje. Odesłana przez nas część nadaje się już do montażu, a dodatkowo jest objęta gwarancją.

Najważniejsze informacje o województwie pomorskim

Położenie i ludność Pomorza

Województwo pomorskie jest najbardziej wysuniętym na północ regionem w Polsce. Pomorze jest ósmym co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 18 310 km². Region ma 2,34 miliona mieszkańców. Województwo powstało z połączenia województw: gdańskiego, słupskiego i części elbląskiego. Stolica województwa pomorskiego jest największym miastem w regionie i północnej częsci kraju. To silny ośrodek naukowy i biznesowy. Cel odwiedzin wielu turystów z kraju i zagranicy.
Województwo pomorskie graniczy z województwem zachodnio-pomorskim, województwem wielkopolskim, województwem kujawsko-pomorskim, województwem warmińsko-mazurskim.

Demografia i urbanizacja województwa pomorskiego

W skład Pomorza wchodzi 20 powiatów ( w tym 4 to powiaty miejskie ) i 123 gminy ( 22 gminy miejskie, 20 gmin wiejsko-miejskich i 81 gmin wiejskich ). Duże miasta w województwie pomorskim to: Rumia, Chojnice, Malbork i Kwidzyn. W regionie większość osób zamieszkujących stanowią kobiety ( 51% ).

Największe drogi krajowe na Pomorzu

Przez województwo pomorskie przebiegają ważne trasy europejskie.
Pierwszą z nich jest trasa europejska E28. Jej przebieg w Polsce to: ( Kołbaskowo - Szczecin - Goleniów - Koszalin - Słupsk - Gdynia - Elbląg - Grzechotki ). E28 to trasa europejska wschód-zachód o długości 1160 km. Rozpoczyna się w Berlinie a kończy w Mińsku. Przebiega przez pięć państw.

Ważną i dużą drogą na Pomorzu jest także droga ekspresowa S7 ( Straszyn – Nowy Dwór Gdański – Elbląg – Ostróda – Olsztynek – Nidzica – Mława – Płońsk – Nowy Dwór Mazowiecki – Warszawa – Grójec – RadomSkarżysko-KamiennaKielce – Jędrzejów – Kraków – Lubień – Rabka )

Duża trasą przebiegającą przez województwo pomorskie jest droga krajowa nr 91 ( Gdańsk - Pruszcz Gdański - Czarlin - Grudziądz - Świecie - Toruń - Włocławek - Kowal - Krośniewice - Łęczyca - Zgierz - Łódź - Rzgów - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa ). Droga ma 532,5 km długości i przebiega przez województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie i śląskie. Przez wielu kierowców jest nazywana starą jedynką ( od autostrady A1 ).

Czyszczenie DPF/FAP w województwie pomorskim

regeneracja i czyszczenie dpf Gdańsk

Zajmujemy się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF/FAP na terenie cąłego Pomorza. Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845, aby rozwiązać problem zapchanego DPF/FAP.

Gdańsk

regeneracja i czyszczenie dpf Gdynia

Jeśli Twój pojazd ma zapchany filtr DPF/FAP zgłoś się do nas. Zajmujemy się regeneracją filtrów cząsteczek stałych w pojazdach z silnikiem diesla.

Gdynia

regeneracja i czyszczenie dpf Słupsk

Twój filtr DPF/FAP jest niezdatny do użytku, a w okolicy nie ma warsztatu, który mógłby się tym zająć? Zadzwoń na numer 736-848-845, amy sie tym zajmiemy.

Słupsk

regeneracja i czyszczenie dpf Wejherowo

Nasza firma zajmuje się filtrami cząstek stałych DPF/FAP. Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji.

Wejherowo

regeneracja i czyszczenie dpf Tczew

Filtr cząstek stałych jest zatkany w Twoim dieslu, a pojazd zaczął emitować czarny dym do atmosfery? Skontaktuj się na numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Tczew

regeneracja i czyszczenie dpf Starogard Gdański

Jeśli zaobserwowałeś pierszy objawy zapchanego filtra DPF to zadzwoń do nas na numer 736-848-845. Zajmujemy się skuteczną regeneracją filtrów DPF/FAP z pojazdów diesla.

Starogard Gdański

regeneracja i czyszczenie dpf Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański liczy sobie 113 983 mieszkańców na terenie 794 km2. Jeśli jesteś jedna z tych osób, a Twój filtr DPF/FAP jest zatkany skontaktuj się z nami pod numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Pruszcz Gdański

regeneracja i czyszczenie dpf Kartuzy

Jeśli mieszkasz w Kartuzach lub na terenie powiatu kartuskiego, a Twój pojazd ma niezdalny filtr DPF/FA zgłoś się do nas Zajmujemy się regeneracją filtrów cząsteczek stałych w pojazdach z dieslem.

Kartuzy

regeneracja i czyszczenie dpf Malbork

Czyszczenie i regeenracja filtra DPF/FAP w Malborku to idealne rozwiązanie na zapchany filtr cząstek stałych? Zadzwoń na numer 736-848-845, a my sie tym zajmiemy.

Malbork

regeneracja i czyszczenie dpf Chojnice

Każda osoba zamieszkująca Chojnice lub teren powiatu chojnickiego jest objęta naszą usługą. Zadzwoń na numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji odnośnie pełnionej przez naszą firmę usługi.

Chojnice

regeneracja i czyszczenie dpf Puck

Jeśli mieszkasz na terenie Pucka lub powiatu puckiego to zadzwoń pod numer 736- 848-845. Nasz warsztat zajmuje się regeneracją filtrów DPF/FAP w pojazdach dieslowych.

Puck

regeneracja i czyszczenie dpf Kwidzyn

W Kwidzynie i powiecie kwidzyńskim nie ma mechanika, który mógłby oczyścić i zregenerować filtr DPF/FAP? Zadzwoń na numer 736-848-845, a nasz warsztat zajmie się tym.

Kwidzyn

regeneracja i czyszczenie dpf Rumia

Nasz warsztat zajmuje się regeneracją filtrów cząsteczek stałych w Rumia. Zadzwoń do nas na numer 736-848-845, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

Rumia

regeneracja i czyszczenie dpf Kościerzyna

Działamy na powierzchni 1166 km² zamieszkiwanej przez 72 311 osób, czyli na całym terenie Kościerzyny i powiatu kościerskiego. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o czyszczeniu i regeneracji filtrów DPF/FAP to zadzwoń pod numer 736-848-845.

Kościerzyna

regeneracja i czyszczenie dpf Lębork

Nasz warsztat zajmuje się filtrami cząsteczek stałych. Jeśli mechanik z Lęborka lub powiatu lęborskiego stwierdza zatkanie tego elementu zamów naszą usługę dzwoniąc pod numer 736-848-845, a w przeciągu paru dni będzie jak nowy.

Lębork

Obsługiwanie miasta Pomorza:

Kartuzy, Pruszcz Gdański, Malbork, Rumia, Chojnice, Puck, Kwidzyn, Bytów, Kościerzyna, Lębork