Czyszczenie DPF i regeneracja FAP Pomorze

Sprawny DPF świadczy usługi czyszczenia filtrów DPF/FAP na terenie wszystkich miast i gmin w województwie wielkopolskim.
Regeneracja DPF za pomocą metody wodnej zapewnia wysoką skuteczność oraz trwałe efekty.
Jest to sposób bezpieczny dla filtra oraz w pełni legalny, przez co nie narażacie się Państwo na mandat oraz utratę dowodu rejestracyjnego.

Zadzwoń i zamów czyszczenie DPF/FAP w atrakcyjnej cenie z bardzo tanim kurierem ( od 39.90 złotych w obie strony ).
Zaprowadź auto do swojego zaufanego zakładu mechanicznego, który wymontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Nasz kurier odbierze filtr od Twojego mechanika lub od Ciebie z domu, wyczyścimy go w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Wraz z wyczyszczonym filtrem otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające skuteczność usługi.
Na nasze usługi czyszczenia udzielamy gwarancji.

Jak przebiega czyszczenie DPF z pomocą kuriera?

Wyślij do nas filtr DPF

Jeśli zauważyłeś problem z zapchanym DPFem w swoim samochodzie – skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi czyszczenia filtrów DPF metodą hydrodynamiczną.

Wystarczy, że zamówić usługę – my zajmiemy się resztą. Skierujemy pod wskazany przez Ciebie adres kuriera, który odbierze część. Po jej otrzymaniu natychmiast przystąpimy do działania.

Usługa ta jest nie tylko skuteczna, ale też tania. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 39,90 zł, a przeprowadzenie już od 349 zł. Z całą pewnością wydatki poniesione na przywrócenie DPFa do stanu zbliżonego do fabrycznego są niższe niż w przypadku nałożenia kary za usunięcie filtra DPF.

Wykonamy analizę i czyszczenie

Następnego dnia po odbiorze części od Ciebie przez kuriera – jest u nas.
Nie czekamy – od razu działamy i przeprowadzamy szczegółową analizę jego stanu.

W tym celu wykorzystujemy nowoczesną i specjalistyczną kamerę, która pozwala sprawdzić, czy problem tkwi w zapchaniu czy też może mechanicznym uszkodzeniu części. W drugim przypadku niestety nie będziemy mogli Ci pomoc – mechaniczne uszkodzenia dyskwalifikują filtr z czyszczenia. W takiej sytuacji odsyłamy DPFa wraz z wpłaconymi środkami do Ciebie.

Jeśli jednak wyniki będą pozytywne, tj. potwierdzą, że problem tkwi w nagromadzeniu sadzy, popiołu i innych zanieczyszczeń, przystępujemy do czyszczenia. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesną maszynę, która łączy skuteczność działania wody, wysokiego ciśnienia i oczywiście środków czyszczących. Połączenie to pozwala usunąć popiół i sadzę, również w trudnodostępnych miejsc. CO ważne – czynność ta nie jest przeprowadzana kilkuetapowo.

Po wypłukaniu zanieczyszczeń filtr jest poddawany suszeniu – ono również odbywa się w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem.

Testy skuteczności regeneracji

Po wykonaniu wszystkich czynności pora na kolejną analizę i sprawdzenie, czy uzyskany stan filtra jest zbliżony do fabrycznych parametrów. Tak, jak z początkowej, tak i z końcowej analizy drukujemy wyniki i odsyłamy je wraz z wyczyszczoną częścią.

Najczęściej filtr DPF trafia w ręce Klienta w ciągu 48 godzin od momentu, w którym pojawił się w naszej firmie.
Dokładniej oznacza to, że wystarczą 3 dni, by auto było znów sprawne!

Dlaczego warto wybrać czyszczenie wodne?

Wodne czyszczenie DPF to jedna ze skuteczniejszych metod – osiągane efekty sięgają poziomu 98%, dzięki czemu filtr swoim stanem przypomina nowy. Dodatkowo, jest to metoda nowoczesna i w pełni bezinwazyjna, która daje pewność, że po usunięciu zanieczyszczeń filtr będzie właściwie spełniał swoje funkcje. Odesłana przez nas część nadaje się już do montażu, a dodatkowo jest objęta gwarancją. Warto również wymienić inne zalety regeneracji DPF metodą hydrodynamiczną: 1. Przepływająca przez filtr woda z pewnością nie uszkodzi struktury i jest bezpieczna dla budowy filtra, 2. Usługa jest znacznie bardziej opłacalna niż droga wymiana, 3. Tylko metodą wodną usuniesz z filtra popiół, osadzający się głęboko, 4. Fachowa regeneracja doprowadza przepustowość filtra do parametrów zbliżonych do nowości, 5. Od 2010 roku obowiązkowe dla samochodów diesla jest jeżdżenie ze sprawnym DPF. W przypadku jego braku – grożą Ci mandaty oraz konsekwencje prawne.

Najważniejsze informacje o województwie pomorskim

Położenie i ludność Pomorza

Województwo pomorskie jest najbardziej wysuniętym na północ regionem w Polsce. Pomorze jest ósmym co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 18 310 km². Region ma 2,34 miliona mieszkańców. Województwo powstało z połączenia województw: gdańskiego, słupskiego i części elbląskiego. Stolica województwa pomorskiego jest największym miastem w regionie i północnej częsci kraju. To silny ośrodek naukowy i biznesowy. Cel odwiedzin wielu turystów z kraju i zagranicy.
Województwo pomorskie graniczy z województwem zachodnio-pomorskim, województwem wielkopolskim, województwem kujawsko-pomorskim, województwem warmińsko-mazurskim.

Demografia i urbanizacja województwa pomorskiego

W skład Pomorza wchodzi 20 powiatów ( w tym 4 to powiaty miejskie ) i 123 gminy ( 22 gminy miejskie, 20 gmin wiejsko-miejskich i 81 gmin wiejskich ). Przykładowe miasta w województwie pomorskim to: Ustka, Kartuzy, Człuchów, Puck, Miastko, Czersk, Władysławowo, Nowy Dwór Gdański, Sztum. W regionie większość osób zamieszkujących stanowią kobiety ( 51% ).

Największe drogi krajowe na Pomorzu

Przez województwo pomorskie przebiegają ważne trasy europejskie.
Pierwszą z nich jest trasa europejska E28. Jej przebieg w Polsce to: ( Kołbaskowo - Szczecin - Goleniów - Koszalin - Słupsk - Gdynia - Elbląg - Grzechotki ). E28 to trasa europejska wschód-zachód o długości 1160 km. Rozpoczyna się w Berlinie a kończy w Mińsku. Przebiega przez pięć państw.

Ważną i dużą drogą na Pomorzu jest także droga ekspresowa S7 ( Straszyn – Nowy Dwór Gdański – ElblągOstróda – Olsztynek – NidzicaMławaPłońskNowy Dwór MazowieckiWarszawaGrójecRadomSkarżysko-KamiennaKielceJędrzejówKraków – Lubień – Rabka )

Duża trasą przebiegającą przez województwo pomorskie jest droga krajowa nr 91 ( Gdańsk - Pruszcz Gdański - Czarlin - Grudziądz - Świecie - Toruń - Włocławek - Kowal - Krośniewice - Łęczyca - Zgierz - Łódź - Rzgów - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa ). Droga ma 532,5 km długości i przebiega przez województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie i śląskie. Przez wielu kierowców jest nazywana starą jedynką ( od autostrady A1 ).

Czyszczenie DPF/FAP w województwie pomorskim

Brusy

Brusy leżą w Borach Tucholskich na południowych Kaszubach w centralno-południowej części województwa pomorskiego. Liczba mieszkańców w Brusach przekracza 5 tysięcy osób, a jego powierzchnia wynosi trochę ponad 5 km². Według rejestru NID w Brusach są dwa zabytki, kościół Wszystkich Świętych z XIX wieku oraz cmentarz przykościelny. Kod pocztowy Brusów to 89-632, a tablice rejestracyjne samochodów rozpoczynają się na litery GCH.

Czyszczenie i regeneracja DPF Brusy

Ustka

Ustka – miasto znajdujące się przy Wybrzeżu Słowińskim, w północno-zachodniej części województwa pomorskiego. W Ustce mieszka 15 367 osób na powierzchni ponad 10 km². W mieście są takie zabytki jak dawne osiedle rybackie z XIX wieku, kościół pw. Najświętszego Zbawiciela z 1888 roku oraz fundamenty już rozebranego najstarszego kościoła w Ustce pw. św. Jana Chrzciciela i św. Mikołaja z 1356 roku. Kod pocztowy Ustki to 76-270, a numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się literami GSL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Ustka

Kartuzy

Kartuzy – miasto znajdujące się nad czterema jeziorami kartuskimi nieopodal centralnej części województwa pomorskiego. W Kartuzach mieszka 14 483 osoby na powierzchni 6,8 km². W mieście z zabytków można zobaczyć m.in.: XIV-wieczną kolegiatę Wniebowzięcia NMP zakonu Kartuzów, klasztor pustelniczy z 1400 roku, średniowieczny refektarz klasztorny z XV wieku oraz dom Aleksandra Majewskiego z początku XX wieku. Kod pocztowy Kartuzów to 83-300, a numery rejestracyjne samochodów zaczynają się literami GKA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Kartuzy

Człuchów

Człuchów – miasto w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego. W Człuchowie mieszka 13 624 osoby na powierzchni 12,8 km². W Człuchowie z zabytków można zobaczyć m.in.: zamek krzyżacki z połowy XIV wieku, barokowy kościół pw. św. Jakuba z XVII wieku, park miejski „Lasek Luizy” z XIX wieku oraz wieża ciśnień z XIX wieku. Kod pocztowy Człuchowa to 77-300, a numery rejestracyjne samochodów rozpoczynają się literami GCZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Człuchów

Puck

Puck – miasto założone w XII wieku przy ujściu strugi Płutnica w centralno-północnej części województwa pomorskiego. W Pucku mieszka 11 241 osób na powierzchni 4,8 km². W Pucku można zaliczyć do zabytków m.in.: gotycki kościół św. Piotra i Pawła z XIII wieku, drewniany szpital barokowy z 1720 roku, pozostałości zamku krzyżackiego na którym był postawiony w latach 1845-1956 rozebrany już kościół oraz neogotycki ratusz z 1865 roku. Kod pocztowy Pucka to 84-100, a tablice rejestracyjne pojazdów zaczynają się literami GPU.

Czyszczenie i regeneracja DPF Puck

Miastko

Miastko – miasto założone w 1506 roku nad rzeką Studnica na zachodniej części województwa pomorskiego. W Miastku mieszka 10 324 osoby na powierzchni 5,68 km². W mieście do zabytków można zaliczyć m.in.: kościół NMP Wspomożenia wiernych z 1730 roku, kolejowa stacja wodna z 1900 oraz szachulcowy budynek przedszkola z XVIII wieku. Kod pocztowy Miastka to 77-200, tablice rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się literami GBY.

Czyszczenie i regeneracja DPF Miastko

Czersk

Czersk – miasto założone w południowo-centralnej części województwa pomorskiego. W Czersku liczba mieszkańców wynosi poniżej 10 tysięcy osób, a powierzchnia miejscowości wynosi 9,7 km². W mieście Czersk do zabytków można zaliczyć m.in.: neogotycki kościół św. Marii Magdaleny z początku XX wieku, dworzec kolejowy z 1900 roku oraz plebania z pierwszej połowy XIX wieku. Kod pocztowy Czerska to 89-650, a tablice rejestracyjne samochodów zaczynają się literami GCH.

Czyszczenie i regeneracja DPF Czersk

Władysławowo

Władysławowo – miasto założone nad zatoką Pucką nad morzem bałtyckim w XII wieku. We Władysławowie liczba mieszkańców przekracza 9,5 tysiąca osób według danych z GUS-u z 2019 roku, a powierzchnia miasta wynosi ponad 12 km². We Władysławowie do zabytków można zaliczyć m.in.: kościół pw. Wniebowzięcia NMP z 1936 roku, Dom Rybaka, czyli hotel w latach 50 XX wieku, a aktualnie urząd miasta oraz dom generała Hallera wybudowany w 1922 roku. Kod pocztowy miasta to 84-120, a numery rejestracyjne aut GPU.

Czyszczenie i regeneracja DPF Władysławowo

Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański – miasto założone obok terenów podmokłych nad rzeką Tuga w centralno-wschodniej części województwa pomorskiego. W mieście mieszka 9888 osób na powierzchni ponad 5 km². Nowy Dwór Gdański posiada takie zabytki jak neogotycki kościół Przemienia Pańskiego z 1851 roku, spichlerz z końca XIX wieku oraz wieża ciśnień z początku XX wieku. Kod pocztowy w Nowym Dworze Gdańskim to 82-100, a tablice rejestracyjne samochodów rozpoczynają się literami GND.

Czyszczenie i regeneracja DPF Nowy Dwór Gdański

Sztum

Sztum – miasto położone nad jeziorami Zajezierskim i Barlewickim w centralno-wschodniej części województwa pomorskiego. W Sztumie mieszka 9870 osób, a powierzchnia miasta wynosi 4,6 km². W Sztumie można zobaczyć m.in.: poewangelicki kościół z 1818 roku, XIV- wieczny zamek krzyżacki oraz kościół św. Anny zbudowany po wojnie trzynastoletniej między 1466, a 1500 rokiem. Kod pocztowym miejscowości Sztum to 82-400, a numery rejestracyjne aut zaczynają się literami GSZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sztum

Prabuty

Prabuty – miejscowość założona na historycznym terenie Pomezanii w południowo-wschodniej części województwa pomorskiego. W Prabutach mieszka pod 8 tys. osób, a powierzchnia Prabutów wynosi 7,3 km². W Prabutach można zobaczyć takie zabytki jak gotycką konkatedrę św. Wojciecha z przełomu XIV i XV wieku, gotycki kościół „Polski” oraz gotycką bramę Kwidzyńską (oba budynki z XIV wieku) oraz fontannę Rolanda z 1900 roku. Kod pocztowy w Prabutach to 82-550, a numery rejestracyjne aut rozpoczynają się literami GKW.

Czyszczenie i regeneracja DPF Prabuty

Pelplin

Pelplin –miejscowość położona w południowej części województwa pomorskiego. Liczba mieszkańców w Pelplinie liczy ponad 8 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosi 4,5 km². W Pelplinie można zobaczyć takie zabytki jak muzeum diecezjalne, ogrody biskupie oraz klasycystyczny pałac biskupi z 1837 roku. Kod pocztowy Pelplina to 83-130, a tablice rejestracyjne aut zaczynają się literami GTC.

Czyszczenie i regeneracja DPF Pelplin

Skarszewy

Skarszewy – miejscowość leży nad rzeką Wietcisa nieopodal centrum województwa pomorskiego. W Skaryszewie mieszka 7012 osób, a powierzchnia miasta wynosi 10,8 km². W Skarszewie można zobaczyć m.in.: XIV-wieczny gotycki kościół pw. św. Michała Archanioła, nieczynny dworzec kolejowy z 1885 roku oraz żelazny most zbudowany przez firmę STEIMMIG w 1887 roku. Kod pocztowy Skarszewa to 83-250, a tablice rejestracyjne aut rozpoczynają się litrami GST.

Czyszczenie i regeneracja DPF Skarszewy

Żukowo

Żukowo – miejscowość położona na skraju Pojezierza Kaszubskiego w północnej części centrum województwa pomorskiego. W Żukowie mieszka ponad 8 tys. osób, a powierzchnia Żukowa liczy 4,78 km². W Żukowie można zobaczyć zabytki takie jak kościół norbertanek Wniebowzięcia NMP z XIII wieku wraz z piekarnią oraz młynem, które cały czas działają, kościół św. Jana z 1604 roku oraz most kolejowy nad rzeka Słupiną z pierwszej połowy XX wieku. Kod pocztowy miasta Żukowo to 58-330, a tablice rejestracyjne aut GKA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Żukowo

Gniew

Gniew – miejscowość Gniew została założoną w widłach utworzonych przez Wisłę w południowo-wschodniej części województwa pomorskiego. W Gniewie mieszka 6661 osób, a powierzchnia wynosi 6 km². Zabytki jakie można zobaczyć w Gniewie to m.in.: zamek krzyżacki z końca XIII wieku, pałac Marysieńki zbudowany przez Jana III Sobieskiego w 1679 roku oraz zbudowany przez krzyżaków kościół św. Mikołaja w XIV wieku. Kod pocztowy Gniewa to 83-140, a numery rejestracyjne samochodów zaczynają się na litery GTC.

Czyszczenie i regeneracja DPF Gniew

Czarne

Czarne zostały założone nad rzeką Czernica w zachodnio-południowej części województwa pomorskiego. W miejscowości Czarne mieszka poniżej 6 tysięcy osób, a powierzchnia miasta to prawie 47 km². Według rejestru NID w mieście są takie zabytki jak ryglowy kościół Wniebowzięcia NMP z 1757 roku oraz ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku. Kod pocztowy to 77-330, a numery rejestracyjne samochodów rozpoczynają się na litery GCZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Czarne

Dzierzgoń

Dzierzgoń – miejscowość leżąca nad rzeką Dzierzgoń na wschodniej granicy województwa pomorskiego. Liczba mieszkańców miasta Dzierzgoń liczy ponad 5300 osób, a powierzchnia miasta wynosi 3,9 km². Dzierzgoń posiada umowy partnerskie między innymi z dwoma miastami w niemczech, Sittensen oraz Finsterwalde oraz miastem Nordborg w Danii i Finspång w Szwecji. Kod pocztowy miasta Dzierzgoń to 82-440, a tablice rejestracyjne samochodów zaczynają się na litery GSZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Dzierzgoń

regeneracja i czyszczenie dpf Gdańsk

Zajmujemy się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF/FAP na terenie cąłego Pomorza. Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845, aby rozwiązać problem zapchanego DPF/FAP.

Gdańsk

Gdynia

Jeśli Twój pojazd ma zapchany filtr DPF/FAP zgłoś się do nas. Zajmujemy się regeneracją filtrów cząsteczek stałych w pojazdach z silnikiem diesla.

Gdynia

Słupsk

Twój filtr DPF/FAP jest niezdatny do użytku, a w okolicy nie ma warsztatu, który mógłby się tym zająć? Zadzwoń na numer 736-848-845, amy sie tym zajmiemy.

Słupsk

Wejherowo

Nasza firma zajmuje się filtrami cząstek stałych DPF/FAP. Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji.

Wejherowo

Tczew

Filtr cząstek stałych jest zatkany w Twoim dieslu, a pojazd zaczął emitować czarny dym do atmosfery? Skontaktuj się na numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Tczew

Starogard Gdański

Jeśli zaobserwowałeś pierszy objawy zapchanego filtra DPF to zadzwoń do nas na numer 736-848-845. Zajmujemy się skuteczną regeneracją filtrów DPF/FAP z pojazdów diesla.

Starogard Gdański

Pruszcz Gdański

Jeśli jesteś jedna z osób mieszkających w województwie pomorskim, a Twój filtr DPF/FAP jest zatkany skontaktuj się z nami pod numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Pruszcz Gdański

Rumia

Twój pojazd ma niezdalny filtr DPF/FAP? Zgłoś się do nas. Zajmujemy się regeneracją filtrów cząsteczek stałych w pojazdach z dieslem.

Rumia

Malbork

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF/FAP to idealne rozwiązanie na zapchany filtr cząstek stałych? Zadzwoń na numer 736-848-845, a my sie tym zajmiemy.

Malbork

Chojnice

Każda osoba zamieszkująca Pomorze jest objęta naszą usługą. Zadzwoń na numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji odnośnie pełnionej przez naszą firmę usługi.

Chojnice

Lębork

Nasz warsztat zajmuje się filtrami cząsteczek stałych. Jeśli mechanik z okolicy stwierdza zatkanie tego elementu zamów naszą usługę dzwoniąc pod numer 736-848-845, a w przeciągu paru dni będzie jak nowy.

Lębork

Kwidzyn

W okolicy nie ma mechanika, który mógłby oczyścić i zregenerować filtr DPF/FAP? Zadzwoń na numer 736-848-845, a nasz warsztat zajmie się tym.

Kwidzyn

Reda

Nasz warsztat zajmuje się regeneracją filtrów cząsteczek stałych. Zadzwoń do nas na numer 736-848-845, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

Reda

Kościerzyna

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o czyszczeniu i regeneracji filtrów DPF/FAP to zadzwoń pod numer 736-848-845.

Kościerzyna

Obsługiwanie miasta Pomorza:

Ustka, Kartuzy, Człuchów, Puck, Miastko, Czersk, Władysławowo, Nowy Dwór Gdański, Sztum, Prabuty, Pelplin, Skarszewy, Żukowo, Gniew, Czarne, Dzierzgoń, Brusy